Uautoriserede markprøvedommere Udskriv
Torsdag, 03. september 2015 07:54

Engelske racer

Igangværende dommeraspiranter og dommerelever:
Bjarne Nørhave, Kløvervej 9, 4653 Karise  4070 4840 *
Bent Olsen, Egevej 1, Jørlunde, 3550 Slangerup  6014 3194 *
Thomas Stenbek, Ringvej 28, 4750 Lundby ( 2579 6809 *

Kontinentale racer:

Igangværende dommeraspiranter og dommerelever:
Dan Bach, Amtsvejen 11, Støvring, 8930 Randers ( 5186 0200 *
Bjarne Jakobsen, Bragenholtvej 50, Langholt, 9310 Vodskov ( 2028 9469 *
Lars Mikaelsen, Pjedstedvej 112, 7080 Børkop ( 4174 1313 *
Michael Pedersen, Gårdvejen 2, 4500 Nykøbing Sjælland ( 2517 6074*
Kim Rasmussen, Dreyersvænget 1, 7000 Fredericia ( 2299 0078 *
Per Stouby, Barsebæk 66, 4300 Holbæk ( 2482 2624 *

Dommeraspiranter *

Engelske racer

Uautoriserede dommere

Flemming Brøsen, Snogebakken 19, 2880 Bagsværd ( 44 98 70 96
Lorenz Clemmensen, Povlskrovej 36, Uge Mark, 6360 Tinglev ( 29 61 46 41
Ole Halberg, Skovbovej 73, 4632 Bjæverskov ( 22 63 78 76
Anne Boelsgaard Hansen, Ljørringsvej 24, 7490 Aulum 2820 9059
Allan Wermuth Bak Jensen, Lynggårdsvej 4, 7700 Thisted  4186 2191
Karl C. L. Jensen, Brændstrupvej 18 A, 6510 Gram  74 74 50 31 / 60 80 74 75
Jens Stenhøj Jørgensen, Rosenvoldvej 25, 7140 Stouby ( 75 69 12 68 / 40 26 11 72
Bjarne Kleis, Stårbyvej 1, 4735 Mern ( 47 17 47 02 / 22 14 20 76
Bjørn Klokkerholm, Råhøj 20, Tostrup, 9240 Nibe ( 98 38 91 35 / 20 14 91 30
Thomas Kristensen, Højbjerg Møllevej 35, 8840 Rødkærsbro ( 2393 0110
Anders Hyldgård Lauridsen, Holdgårdsvej 14, 7260 Sdr.Omme ( 75 34 17 47
Aksel Nielsen, Svanningehuse 31, 5600 Faaborg  40 13 85 89
Laust Nørskov, Hørupvej 1, 9632 Møldrup  86 69 16 34 / 21 29 05 47
Kenneth Schultz, Solsortevej 16, 8960 Randers SØ ( 6464 5170 / 2268 6280
Lasse Weberg, Borgm. Scheiders Vej 87, Øverød, 2840 Holte ( 2154 9240

Kontinentale racer

Uautoriserede dommere

Bent Ballegaard, Bottrupvej 3, Ølsted, 8723 Løsning ( 75 65 22 51
Ole Beuchert, Engbo 5, As Vig, 7130 Juelsminde ( 75 61 27 21
Flemming Bistrup, Røvej 40, 3760 Gudhjem ( 56 48 42 94
Flemming Djarn, Hastrupvej 21, 4600 Køge ( 23 10 27 27
Tue Winther Iversen, Gl. Viborgvej 382, 8920 Randers NV ( 2386 8086
Gert Jensen, Ørnsvigvej 12, 7130 Juelsminde ( 75 68 51 82
Karl Jensen, Ålborgvej 93, 8620 Kjellerup ( 86 66 73 68
Peder Jensen, Døjringevej 46, 4180 Sorø ( 57 80 70 45
Knud Jessen, Kejsdalen 10, 7130 Juelsminde ( 75 69 17 13
Lone Fabricius Jørgensen, Christianslund 8, 3460 Birkerød ( 20 21 14 02
Lars Elkær Larsen, Torstedvej 19, 6973 Ørnhøj ( 97 38 63 17
Ole Mogensen, Møllerled 15, 5400 Bogense ( 40 74 15 86
John Møller, Bjergvej 23, Bedsted, 6240 Løgumkloster ( 74 77 73 93 / 24 26 04 56
Peter Mortensen, Klejs Skovvej 16, 7130 Juelsminde ( 76 82 57 00
Torben Olsen, Solbjergvej 5, 4270 Høng ( 58 85 37 14
Jan Secher, Hjortekørbakken 6, 2800 Kgs. Lyngby ( 61 51 90 28
Sofie Skovly, Bøgelundsvej 3, 4660 Store Heddinge ( 6146 9710
Henrik Skærlund, Øgelundvej 93, 7330 Brande ( 75 34 84 25
Mona Storgaard, Karl Jensens Vej 16, 6731 Tjæreborg ( 21 92 00 30
Jens Christian Stræde, Langelandsvej 21, 6950 Ringkøbing ( 97 32 27 62
Carsten Trøjborg, Gl. Egebjergvej 31, 8700 Horsens ( 2062 7002

Ajourført 31. december 2018

Senest opdateret: Søndag, 13. januar 2019 16:06